Порт Південний починає працювати для організації експорту зерна

Видео

Міський голова у відеозверненні на каналі южненського ТВ в п’ятницю, 29 липня, повідомив, що сьогодні до Одеси прибули посли країн «Великої сімки» аби підтримати укладену угоду на експорт продовольства з України. Володимир Новацький нагадав, що дозвіл на вивіз продукції з нашої країни мають порти Одеси, Чорноморська та Південний. За його інформацією, перше судно із зерном має вирушити вже сьогодні.

«Вчора в нас проходила виїзна колегія Одеського району. Було багато гостей, зокрема, представники 23 громад на чолі з керівником районної військової адміністрації Юрієм Круком. Розглядалось багато різних питань щодо діяльності нашого регіону, в тому числі і Южненської громади.

Хочу проінформувати, що сьогодні в Одесі перебувають посли країн G7 з питань вивозу зерна з України. Нагадаю, що три порти мають дозвіл на експорт продукції з нашої країни, це порти Одеси, Чорноморська та наш порт Південний. На скільки мені відомо, сьогодні вже має вирушити судно із зерном. Довго до цього йшли, будемо надіятись, що цей маршрут буде відпрацьований.

Також хочу повідомити, що в Римі проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів. Вихованка ФСК «Хімік» Марія Зенкіна під керівництвом тренера Володимира Веремійчука здобула срібну медаль, з чим я їх і вітаю!», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.