Міський голова Южного про кількість артезіанських свердловин в ОТГ та водозабезпечення

Видео

На території Южненської ОТГ є вісім артезіанських свердловин, які в разі потреби стануть в нагоді для забезпечення водою жителів нашої громади. Про це 10 серпня у своєму відеозверненні на каналі южненського ТБ повідомив міський голова.

«Виникало багато питань, що у нас буде з водою, якщо станеться надзвичайна ситуація і не буде надходити вода з Біляївського водозабору. Це питання у нас на контролі. На території Южненської громади є вісім артезіанських свердловин, за рахунок яких буде змога забезпечити водою населення всієї ОТГ. Ми можемо добувати біля 60 м кубічних води за годину, а сьогодні отримуємо від водозабору біля 70. Нам води буде достатньо. Всі свердловини наразі перевірені, закупляємо зараз дизельні генератори на всяк випадок, якщо не буде світла. Не потрібно сьогодні перейматися цим, до того ж у нас на постійній основі передбачений резерв води на 5-6 днів, а якщо економити, то вистачить і на 8 днів», – запевнив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Міський голова Южного про кількість артезіанських свердловин в ОТГ та водозабезпечення

  1. А почему бы и сейчас не пользоваться артезианскими скваженами? Вода из их была бы в 10 раз дешевле. Или бабло рубить надо на жителях Южного?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.