В Южному відбувся Кубок з веслування за участю дітей та батьків

Южный спортивный

В суботу, 19 серпня, на водно-веслувальній базі ФСК «Хімік» (ОПЗ) відбувся відкритий кубок Южного з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь 65 дітей (2010-2015 р.н.). Серед учасників були вихованці Южненської ДЮСШ та ФСК «Хімік». Змагання відбулись в одиночках каное, байдарках та катамаранах. В естафетах разом зі спортсменами брали участь і їхні батьки – саме ця частина змагань стала родзинкою спортивного заходу. Про це повідомили в пресслужбі ОПЗ.

Юні спортсмени розпочинали дистанцію на човнах, а батьки мали завершити другий етап на сап-бордах. Попри те, що це не входило в офіційну програму змагань, саме естафета викликала найбільше емоцій і перетворила кубок на справжнє родинне свято.

В кінці змагань всі призери отримали подяки та заохочувальні призи, в урочистій обстановці медалями було нагороджено кращих веслувальників та переможців дистанцій. Крім того, цінність високих досягнень на цьому кубку визначалась ще й тим, що змагання були відбірковими для подальших стартів сезону.

«Невдовзі всі шанувальники веслування слідкуватимуть за перебігом подій на відбірковому чемпіонаті світу до Олімпійських ігор 2024, де у збірній України наш клуб ФСК «Хімік» АТ «ОПЗ» представлятиме южненський спортсмен Владислав Волошин (тренери: Сергій Мальков та Сергій Чернишов). Наш веслувальник виступатиме в дуже конурентних видах, зокрема змаганнях К1-1000 і К1-500. Відбірковий чемпіонат світу старутє 23 серпня в Німеччині», – повідомили в пресслужбі ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.