Южненець Олександр Савченко став переможцем Кубку світу IFBB у фітнесі серед чоловіків

Южный спортивный

Першу перемогу на міжнародних змаганнях в своїй кар’єрі здобув майстер спорту України, житель Южного Олександр Савченко. Вихованець тренера Дмитра Марченка посів перше місце на Кубку світу IFBB, який проходив у місті Санта-Сусанна (Іспанія), у фітнесі серед чоловіків у відкритій ростовій категорії. Про це повідомили в пресслужбі Національної Федерації бодибілдингу України, привітав спортсмена з перемогою.

Зазначається також, що за результатами виступів спортсменів збірної України на Чемпіонаті світу IFBB серед чоловіків з бодибілдингу, який проходив в Іспанії з 2 по 6 листопада, національна збірна команда нашої країни посіла третє місце у командному заліку змагань з результатом 125 балів. На першому місці команда Ірану – 252 бали. Збірна Південної Кореї – друга – 129 балів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей