Місцевий бюджет отримав 78 мільйонів гривень

Сообщения правоохранительных органов

Місцевий бюджет Лиманського району отримав за два місяці поточного року більше 78 мільйонів гривень

До місцевого бюджету Лиманського району у січні-лютому 2018 року надійшло 78,2 млн. грн. податків та зборів. Порівняно з минулим роком платежі зросли на 20,2 млн. грн. або на 34,9 відсотків.
Зокрема, податку з доходів фізичних осіб надійшло 48,1 млн. грн. Наступною складовою наповнення місцевого бюджету стала плата за землю, платники якого сплатили до місцевого бюджету 14,1 млн. грн. Також, вагомим внеском в місцевий бюджет Лиманського району є єдиний податок – 9,6 млн. грн. та податок на нерухоме майно (відмінне від земельного податку), сума надходжень по якому склала 3,7 млн. грн.
Завданням місцевого бюджету є забезпечення повноти фінансування заходів господарського й культурного будівництва, комунального і житлового господарства, розвитку освіти, охорони здоров’я тощо.
Заходи, які проводились протягом січня-лютого поточного року Державною фіскальною службою щодо детінізації економіки, створення легального ринку зайнятості та легалізація ринку торгівлі підакцизними товарами створюють бюджетні резерви, які сприяють розвитку територіальних громад Лиманського району. У фіскальній службі зацікавлені у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який створює робочі місця, дбає про інвестиції і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджету.
Лиманська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області(Южненське відділення)

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.