Южненський ВП повідомляє:

Сообщения правоохранительных органов

Южненський ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області звертає увагу громадян, у т.ч. водіїв власних транспортних засобів та перевізників на те, що статтю 122 КУпАП доповнено частиною 5, яка передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 60 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 1020грн до 1700грн) за зупинку чи стоянку ТЗ на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише ТЗ, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними ТЗ, неправомірне використання на ТЗ розпізнавального знака «водій з інвалідністю».

Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала ТЗ у момент його вчинення.

Також доводимо до відома, що внесено зміни до Правил дорожнього руху України, які передбачають надання переваги в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух ТЗ, які вже рухаються по колу та зменшення максимально дозволеної швидкості ТЗ у населених пунктах до 50 км/год:
-Розділі 12 «Швидкість руху» п. 12.4 – у населених пунктах рух ТЗ дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год – діє з 01.0.12018р.
-Розділі 16 « Проїзд перехресть» п. 16.12 – на перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового ТЗ зобов’язаний дати дорогу ТЗ, що наближаються праворуч, крім перехресть , де організовано круговий рух.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв.

На будь-якому нерегульованому перехресті трамвай, незалежно від напрямку його подальшого руху, має перевагу перед нерейковими ТЗ, що наближаються до нього по рівнозначній дорозі, крім перехресть, де організовано круговий рух.

Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком 4.10 (круговий рух) надається ТЗ, які вже рухаються по колу діє з 15.11.2017р.

Начальник ВП п/п В. М. Парфентьєв

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.