Южненська поліція попереджає

Сообщения правоохранительных органов

З початку березня до травня в Україні відбувається масова несанкціонована торгівля рідкісними видами обєктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України. Особливого розмаху вона набуває напередодні Великодня.

Значна частина таких рослин вивозиться для продажу у великі міста України, а також за кордон.

З метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин Южненське відділення поліції попереджає:

  • порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої;
  • ті самі дії, вчинені щодо об’єктів рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу. ( ст. 88-1 КУпАП).

Погіршення середовища перебування (зростання) рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів в ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), – тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого. (ст. 90 КУпАП)

Ст. інспектор ЮП Южненського ВП
Лиманського ВП ГУНП в Одеській області
п/п Я.В. Чумак

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.