Військове командування: відкриття курортного сезону на Одещині недоцільне

Украина

Остаточне рішення з даного приводу має прийняти Одеська військова адміністрація. Про це 18 квітня під час брифінгу повідомила Наталія Гуменюк, керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України, повідомляє Українська Служба Інформації. За її словами, військове командування проаналізувало розвиток ситуації на майбутнє з оглядом на те, що наш регіон морський і курортний. Проте військові вважають, що наразі відкривати курортний сезон недоцільно.

“З нашого боку місцевим органам влади направлено інформування про можливі загрози. Далі очікуємо рішення військової адміністрації, яка повноважна у цьому випадку позначити для населення, як має це відбуватися. З боку військових вплив буде зорієнтований на безпекову складову. Ми будемо наполягати на безпеці людей, бомбосховищах, спостереженням за водною поверхнею. Розуміємо, що регіон має розвиватися, але безпека на передньому плані”, – відзначила Наталія Гуменюк.

Нагадаємо, в Южному обмежили прохід до моря в травні 2022 року. Обмеження діють по сьогоднішній день.

южне море пляжний сезон 2023

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Військове командування: відкриття курортного сезону на Одещині недоцільне

  1. Так Гуменюк не отдыхает на украинских пляжах. Ей в Испании хорошо. А мы, быдло, перебьёмся. В ванной искупаться.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.