На Одещині тестують нові графіки відключень: споживачів поділили на 6 груп

Украина

На Одещині тривають роботи НЕК “Укренерго” з відновлення пошкоджених об’єктів енергетики. За допомогою енергетиків ДТЕК частина ремонтів з відновлення мереж вже виконана. Завдяки цьому ДТЕК “Одеські електромережі” опублікував графіки електропостачання для жителів Одеської області. Перші кілька днів графіки працюватимуть у тестовому режимі, триватиме перевірка робочого стану енергосистеми. Тому можливі неточності в роботі графіків – повідомили 9 лютого в пресслужбі ДТЕК.

“Просимо набратись витримки та поставитись з розумінням до ситуації. Енергетики та місцева влада роблять все необхідне, щоб ситуація стабілізувалась і в Одесі та Одеському районі з наступного тижня запрацювали чіткі і зрозумілі графіки відключень”, – говориться в повідомленні.

Оновлені графіки відповідно до поточної ситуації виглядають так:

➡️ Світло є. Періоди, коли планується включення світла. Це білий колір на графіку;

➡️ Світла немає. Періоди, коли заплановані відключення світла для того, аби збалансувати енергосистему та запобігти аваріям. Сірий колір на графіку;

➡️ Можливі включення. Періоди, коли світло буде подаватись, якщо знижуватиметься дефіцит електроенергії та навантаження на електромережі. В ці періоди рекомендуємо не користуватися ліфтами. Світло-сірий колір на графіку.

Також, відтепер всі споживачі розділені на 6 груп відключень. Це необхідно для того, аби забезпечити справедливість та почерговість подачі світла всім жителям області. Дізнатися графік відключень за вашою адресою можна на сайті ДТЕК – https://www.facebook.com/dtekoem.

Важливо пам’ятати. Після того, як з’явилось світло після відключення, електроприлади потрібно вмикати по черзі. Це допоможе уникнути аварій через перевантаження електромереж та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках.

Зазначається, що в області продовжуються ремонти на пошкоджених енергооб’єктах.

“Енергетики цілодобово проводять необхідні роботи. Наші фахівці в складі 2 бригад допомагають НЕК Укренерго якомога швидше закінчити ремонт. Також продовжується перепідключення об’єктів критичної інфраструктури до генераторів. Спільними зусиллями енергетики та місцева влада роблять все можливе, щоб ситуація зі світлом на Одещині покращилась”, – підкреслили в пресслужбі ДТЕК.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.