Цього місяця один з структурних підрозділів підприємства відзначає свій день народження. 45 років виповнюється ремонтно-будівельному цеху Одеського припортового заводу. Про це нагадали в пресслужбі ОПЗ. Цех було створено у лютому 1978 року. Великий внесок у становлення служби та цеху зробив його перший керівник Олексій Стефанович Судак. Спочатку колектив підрозділу складався із семи працівників, робочі місця яких розташовувались у приміщенні котельні, в районі корпусу 107 РМЦ. У 1983 році, коли чисельність цеху вже досягла 50 осіб, було збудовано корпус 131 і колектив РБЦ переїхав у простору будівлю, обладнану необхідним устаткуванням.
Новий час висував перед будівельниками нові завдання та вимоги до роботи. Підтримка всіх об’єктів підприємства у належному вигляді – одне з найголовніших завдань цеху. Ремонт виробничих та адміністративно-побутових корпусів, фасадів будівель, скління, штукатурні, покрівельні, столярні, сантехнічні роботи, фарбування та художньо – графічне оформлення – ось далеко не повний перелік робіт, що виконуються фахівцями РБЦ.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/328535400_682970193576129_4296677956290010347_n-730x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330143477_884867936049458_7144445075566057812_n-710x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330168344_947737659925926_8863185661883446071_n-379x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/329053943_925116928501530_3755860635918491866_n-345x520.jpg)
З 2003 року у цеху встановлена та успішно запрацювала лінія з виготовлення металопластикових конструкцій. На піку боротьби за енергозбереження завод зіштовхнувся із необхідністю скління великих площ виробничих та адміністративно-побутових будівель. Спочатку продукція випускалася тільки для внутрішніх потреб заводу, а з 2007 року було ухвалено рішення про виготовлення металопластикових конструкцій й для споживачів нашого регіону. Продукція РБЦ виявилася дуже затребуваною. У цей період працівники цеху сумлінно, якісно та злагоджено виконують свої завдання на трьох основних ділянках цеху – загальнобудівельному, столярному та металопластикових виробах.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/328589186_936497347719973_3780925990944722963_n-780x518.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/328535139_1172032660346290_2099091096881766649_n-751x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330166532_1225640891679606_6581389945059560656_n-751x520.jpg)
«Довгий час колектив цеху очолював Володимир Валентинович Тарасов, який у червні 2012 року передав посадові обов’язки Вадиму Геннадійовичу Назаренко. За період свого становлення ремонтно-будівельний цех Одеського припортового заводу вийшов на новий рівень розвитку. Про це свідчать сучасне обладнання, матеріали та устаткування. Цех виріс не лише за чисельністю, а й за професійним рівнем робітників, за складністю та якістю робіт. У теперішній час, начальник РБЦ Вадим Назаренко перебуває в лавах Збройних Сил України. Обов’язки керівника підрозділу виконує майстер РБЦ Юрій Сиротін – фахівець із великим досвідом роботи. У цеху працює згуртований та дружній колектив, який оперативно та сумлінно виконує виробничі завдання, роблячи вагомий внесок у безпечну експлуатацію об’єктів АТ «ОПЗ» та створюючи комфортні умови роботи для заводчан. Вітаємо працівників та ветеранів РБЦ з нагоди 45-ї річниці з дня створення підрозділу! Щиро бажаємо понад усе Перемоги, мирного неба, єдності, та якнайшвидше повернутися до мирної, плідної праці на рідному підприємстві!», – говориться в повідомленні пресслужби.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/329630321_911397153222316_3506317992624941549_n-693x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330111594_902823544290822_2034752188932975300_n-728x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330114744_744439460606600_6425010136197276950_n-751x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330131146_754993642624311_5288038759158252072_n-751x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330140960_722465229413731_5963513612758638017_n-751x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330263876_1051963236193346_8070848664928333171_n-726x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/330155768_3009466279354333_962905230180444456_n-728x520.jpg)
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/02/328562120_744140973608448_618628048050066185_n-754x520.jpg)
Публікацію підготовлено за інформаційної підтримки музею ОПЗ.
Фото : архів АТ «ОПЗ»
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей