“Укрпошта” продовжила програму обміну ламп, доступно 7 млн світлодіодів

Украина

“Укрпошта” продовжує програму обміну ламп розжарювання. Наразі у відділеннях оператора доступно близько 7 млн LED-ламп. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу “Укрпошти“. Зазначається, що запроваджена урядом програма продовжує діяти як для фізичних, так й для юридичних осіб.

Зокрема особливі умови продовжують діяти й для пенсіонерів, які вже раніше скористалися обміном – вони мають можливість отримати додатково до 5 LED-ламп. Для цього необхідно:

  • пред’явити пенсійне посвідчення;
  • паспорт;
  • РНОКПП.

Інші також мають можливість отримати до 5 світлодіодних ламп в обласних центрах, у міських та сільських відділеннях “Укрпошти” по всій країні.

“Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ, які мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву на порталі “Дія”, – пише пресслужба.

У відділеннях, де спостерігається найвищий попит, запаси LED-ламп будуть поповнювати доки лампочки будуть у наявності.

“Майже за рік від початку програми, українці обміняли у відділеннях “Укрпошти” більше 33 мільйонів жарівок, 10 млн з яких обміняли пенсіонери лише за місяць від оголошення про додатковий обмін світлодіодів у грудні 2023-го”, – зазначає “Укрпошта”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on ““Укрпошта” продовжила програму обміну ламп, доступно 7 млн світлодіодів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.