На ОПЗ з професійним святом привітали колектив залізничного цеху (фото)

Украина

4 листопада своє професійне свято відзначають працівники залізничного транспорту України. Професіоналів своєї справи привітали член Правління-директор з матеріально-технічного забезпечення Євген Нікітін, начальник ЗЦ Юрій Сандалюк, голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход і голова цехового комітету Геннадій Должок. Вони побажали кожному працівнику миру, міцного здоров’я, стабільності, благополуччя, родинного щастя та добробуту. За багаторічну сумлінну працю, відповідальне відношення до своїх професійних обов’язків та з нагоди професійного свята знаком «За трудову звитягу» був нагороджений складач поїздів Юрій Іщук. Почесними грамотами АТ «ОПЗ» були відзначені монтер колії Володимир Жук, начальник зміни Олег Савочкин, електромеханік СЦБ і КІПіА Ірина Стецюра, слюсарь з ремонту рухомого складу Юрій Домчинський, оператор при черговому по станції Аеліта Гембера. Про це повідомили в пресслужбі заводу.

На підприємстві зазначають, що одним із складових елементів системи Української залізниці за правом можна вважати залізничний цех АТ «Одеський припортовий завод». Яскравим свідченням тому стала важлива подія, яка відбулась у 2010 році, коли ЗЦ набув статусу станції. 15 жовтня «Укрзалізниця» відкрила залізничному цеху Одеського припортового заводу код станції «24-й км», що підтвердило високий престиж підрозділу, істотно підвищило конкурентність заводського перевантажувального комплексу і дозволило щорічно заощаджувати значні кошти. За 44 роки свого існування колективом цеху було забезпечено перевезення залізничним транспортом більш ніж 137 млн тонн різноманітного вантажу.

«Не послабляючи зусиль, виконує свої обов’язки колектив залізничного цеху і в теперішній нелегкий час. Як і в інших підрозділах нашого підприємства, у ЗЦ АТ «ОПЗ» зараз частина працівників перебуває у лавах Збройних сил України і захищає нашу землю, забезпечує можливість мирної праці та виконання важливих задач. Навіть за умов зупиненого основного виробництва заводу, залізничники весь час продовжують напружено працювати, забезпечуючи необхідні для народного господарства України та нашого підприємства процеси переміщення вантажів. У цей складний час фахівцями цеху було проведено великий комплекс робіт, пов’язаний з ремонтом верхньої будови колії та колійного господарства. Це дуже великий обсяг роботи, адже розгорнута довжина колій заводу становить майже 30 км. Тривають роботи із завантаження рідкого аміаку у залізничні цистерні, для подальшого відправлення його на інші підприємства. Продовжується приймання вагонів із зерном на адресу контрагентів для подальшого відвантаження зерна на морський транспорт у рамках підписаної Україною угоди «Про зерновий коридор», – повідомили в пресслужбі ОПЗ.

Залізничний цех завжди посідав важливе місце в структурі АТ «ОПЗ». Колектив підрозділу під керівництвом Юрія Сандалюка, попри складнощі, пов’язані з умовами воєнного часу, продовжує сумлінно виконувати всі види робіт, необхідних для забезпечення виробничого процесу ОПЗ.

Фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На ОПЗ з професійним святом привітали колектив залізничного цеху (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.