На Одещині відремонтують автошляхи з високою інтенсивністю руху

Украина

Працівники обласної Служби автомобільних доріг ліквідують на автошляхах ями та вибоїни, що виникли під час зимової негоди. В пріоритеті — дороги стратегічного значення. Про це повідомив в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Андрій Донченко, передають Новини. LIVE.

Цього року нам пощастило, зима була теплою та лояльною для нас. Дорожні служби рідко залучалися. Того матеріалу, зокрема, солі й піску виявилося вдосталь, ще й залишилося на наступний сезон. Нині дорожники вже виконують ямковий ремонт, наносять розмітку. Головне — підтримати те, що є у проїзному стані”, — зазначив Андрій Донченко. 

Наразі тривають ремонтні роботи на автошляхах з високою інтенсивністю руху. До таких автодоріг насамперед відносяться експортні, портові маршрути, й такі, що  сполучають Одеську область з іншими областями та сусідніми державами. 

“Сьогодні найбільше потребують ремонту такі міжнародні траси, як: “Київ – Одеса”, “Одеса-Рені”, “Одеса-Миколаїв”, “Одеса-Чорноморськ”. На них завжди був великий трафік, а із початку дії “зернової угоди” лише збільшився”,— повідомив Андрій Донченко.

Зараз працівники дорожньої служби також відновлюють пошкоджене бар’єрне огородження, прибирають сміття в смугах відведення автодоріг та на зупинках, а також сторонні предмети з проїзної частини. Крім того, очищують русла штучних споруд для забезпечення сталого водовідведення, ліквідовують чагарники, очищують дорожні знаки від бруду. Також будуть встановлені попереджувальні дорожні знаки, де у цьому є потреба. Всі роботи проводяться виключно в межах експлуатаційного утримання.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На Одещині відремонтують автошляхи з високою інтенсивністю руху

  1. Дуже добре що будуть прибирати сміття вздовж доріг, без сліз не можна їхати і бачити це неподобство. Але треба приймати якісь міри, а саме штрафи і дуже великі за сміття, яке залишають водії ерновозів поки чекають свою чергу на вигрузку в портах. Як приклад узбіччя дороги починаючи від Чорноморки і майже до самого міста Южне.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.