На Одещині ДТЕК тестує нові графіки стабілізаційних відключень світла

Украина

На Одещині компанія ДТЕК в тестовому режимі ввела новий графік стабілізаційних відключень електричної енергії. Відомо, що оновлений графік складається з трьох категорій. У прес-службі “ДТЕК Одеські електромережі” повідомили УНІАН, що згодом оновлені графіки запрацюють у Київській та Дніпропетровській областях. Такі графіки складалися  з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після масованих обстрілів.

Зазначається, що оновлений графік складається з трьох категорій. Зокрема, “світло є” – періоди, коли планується включення світла, – це білий колір на графіку. “Світла немає” – періоди, коли заплановані відключення світла для того, аби збалансувати енергосистему, – сірий колір на графіку. Третя категорія – “можливі відключення”. Це періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендується знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами. Це – світло-сірий колір на графіку.

“Найближчі кілька днів графік буде працювати в тестовому режимі”, – повідомили у компанії.

Ознайомитись з графіками можна за посиланням – www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На Одещині ДТЕК тестує нові графіки стабілізаційних відключень світла

  1. ГЕТЬ РОСІЙСЬКИХ ФАШИСТІВ З УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ В МІСТІ ЮЖНЕ ТАКОЖ БАГАТО РОСІЯН ВСИХ ВІДПРАВИТЬ ДО РФ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.