Чи автоматично продовжується термін дії карток під час воєнного стану: пояснює “Приватбанк”

Украина

Термін дії всіх банківських карток “Приватбанку” автоматично продовжуватиметься до завершення воєнного стану в Україні. Про це в ефірі телемарафону заявив прессекретар “Приватбанку” Олег Серга.

“Якщо у вас є зарплатна, пенсійна чи будь-яка інша картка “Приватбанку” і ви нею користуєтеся, щоб оплатити покупки в магазинах і зняти готівку в банкоматах України – то перевипускати фізично цю картку вам немає жодної необхідності. Від початку війни ми продовжили термін дії всіх карток, які мають наші клієнти. Це продовження діятиме до завершення воєнного стану в країні”,
– повідомив прессекретар.

Олег Серга також пояснив, що українці за кордоном теж можуть створити цифрову банківську картку, у “Приват24”.

“Так, також це можна зробити за кордоном. Але якщо ви робите покупку в інтернеті, де є важливим термін дії картки і це є однією з важливих умов для використання, або ви користуєтеся карткою за кордоном, то все-таки краще перевипустити карту. Це можна зробити в будь-якому відділенні “Приватбанку”. Це робиться за декілька хвилин”, – сказав Олег Серга.

Якщо ви замовили чи перевипустили нову картку, то її можна фізично отримати через “Нову пошту” по всій Україні та в шести європейських країнах. Банк відправляє ці картки безкоштовно.

У 2023 році чистий прибуток “Приватбанку” склав 37,8 мільярда гривень. Голова правління “Приватбанку” Герхард Бьош заявив, що прибуток до оподаткування також зріс у два рази до 72,8 мільярда гривень. До слова, наприкінці 2023 року у банку було зафіксовано 18,35 мільйона клієнтів фізичних осіб та 875 тисяч бізнес-клієнтів.

Джерело: “24 канал”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.