🏦Програма «ВЛАСНА СПРАВА» – це реальність і вона працює!

Городская хроника Новости

З метою супроводу отримувачки гранту для започаткування бізнесу відбулась зустріч з фізичною особою-підприємцем Ольгою Тучкевич, яка відкрила бізнес з виготовлення елементів декору та ексклюзивних дизайнерських виробів. Ольга презентувала свої здобутки, поділилась розповіддю про кропіткий процес виготовлення ростових квітів та головне – виконала одну із основних вимог до отримувача гранту – створила нове робоче місце та прийняла на роботу працівника. Підходящою кандидаткою стала Ірина, яка попередньо пройшла підвищення кваліфікації за сертифікатом від служби зайнятості.
Як бачимо, започаткування бізнесу за підтримки програма «ВЛАСНА СПРАВА»- це реальність і це працює. Для отримання гранту потрібно пройти три основні кроки:
▪️Перший – подати заявку через портал «ДІЯ», до якої додати бізнес-план.
▪️Другий – аналіз цих заявок та вибір переможців.
▪️На останньому етапі, через деякий час, одержувач гранту повинен здійснити підприємницьку діяльність та інформувати про досягнення поставлених цілей.

На всіх етапах фахівці служби зайнятості здійснюють інформаційний супровід учасників програми.

Джерело інформаційного матеріалу сторінка Южненський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості в соціальній мережі Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “🏦Програма «ВЛАСНА СПРАВА» – це реальність і вона працює!

  1. Спасибо, мил человек, но судя по уровню нашей жизни, бесправию и геноциду, подавать жалобу на 1545 не на кого, разве что только на самих себя.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.