Одеса відзначає 80-ту річницю звільнення від нацистських окупантів

Калейдоскоп Новости

10 квітня – урочиста і пам’ятна дата для Одеси, день, коли 80 років тому місто було звільнене від нацистських окупантів. Цього дня одесити вшановують визволителів та висловлюють їм глибоку вдячність за честь та відвагу, патріотизм, мужність та нескореність духу.

В Одесі залишилося три ветерана, які обороняли та звільняли Одесу під час Другої світової війни.
З них лише один учасник звільнення міста від загарбників – це Ахлупін Євгеній Семенович, він народився 30 вересня 1929 року.

З 1943 року брав участь у партизанському русі, працював в одеському підпіллі, був розвідником у Партизанській патріотичній групі. Після війни, закінчивши військове училище, проходив військову службу на Далекому Сході. Пізніше працював в Одеському інституті народного господарства.
Євген Семенович – Почесний ветеран України.

Гірко визнавати, але українцям знову доводиться ставати на захист України, її свободи, та територіальної цілісності, від посягань сусідньої держави.
Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу Перемогу!

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Одеса відзначає 80-ту річницю звільнення від нацистських окупантів

  1. Южненская семейка. Аддамс. Жданова Сергея Алексеевича. Тот, что сбоку рынка, памятниками занимается. Держат жителей Южного за идиотов, собак бешеных разводят, на этом деньги отмывают. Большая просьба, не заказывайте у него установки памятников и проходите мимо их магазин Оболонь, тот, что рядом с бывшим Водафон. Они там продают рыбу, мясо и так далее. А эти все продукты хранятся в центре, во втором питомнике, в помещении, в месте с собаками. Как подниматься на второй этаж, где Шарм и магазин Конфискат И потом их продают в своём магазине Оболонь.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.