На території Южненської громади, а саме на березі Тилігульського лиману, пройшов дуже важливий захід присвячений реабілітації військових.

Городская хроника Новости

На території Южненської громади, а саме на березі Тилігульського лиману, пройшов дуже важливий захід присвячений реабілітації військових. Всі присутні на заході мали змогу потренуватися на ялах та відпочити з побратимами.

Веслування – це корисний спорт, а ще й реабілітація, яка допомагає відволіктися, відновитися та зарядитися позитивом.

Організатори заходу ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ
ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК
ВІЙНИ та ГО «Безбарʼєрні». Представником від нашої громади був директор ЮКП «Муніципальна варта» Сур’єв Іван. Він зазначив, що зараз в Україні опановують незвичайний вид реабілітації для бійців, які повернулися з зони бойових дій – дружню реабілітацію. Це різновид соціальної та психологічної реабілітації, утім допомогу тут надають не лікарі, а такі ж колишні військові, а самі центри створено не на базі лікарні.

У майбутньому планується проводити такі заходи на регулярній основі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На території Южненської громади, а саме на березі Тилігульського лиману, пройшов дуже важливий захід присвячений реабілітації військових.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.