Із самого ранку на будівельному об’єкті біля магазину «Казка» триває робота. На місці співробітники підрядної організації, представники УКБ ЮМР, газової служби та секретар міської ради Ігор Чугунніков

Городская хроника Новости

Ігоре Васильовичу дуже добре, що ці ремонтні роботи нарешті почалися, ну а що заважало почати їх раніше. Пройшло майже 3 роки, хто у цьому винен?

«Перше та найголовніше – неправильно організована робота начальника УКБ Геннадія Мартинова. Роботи почалися ще у 2021 році, мені відомо, що жителі міста дуже негативно ставляться до такого довгого тривалого ремонту, але я точно знаю, що можна було все зробити набагато раніше. Фінансування було передбачено у бюджеті 2024 року, тобто роботи можна було розпочати з початку року, у січні, а не наприкінці квітня. Перші роботи з переміщення трубопроводу газу високого тиску були ще 2023 року, а про другу трубу низького тиску було давно відомо, чому роботи не пройшли невідомо. Генадій Олексійович спочатку подає проект, а потім із різних причин вносить до нього коригування, внаслідок чого із бюджету виділяється додаткові кошти. За його помилки платить громада», – повідомив секретар ЮМР Ігор Чугунніков

Хочемо нагадати, що Начальник южненського УКБ Геннадій Мартинов визнаний судом винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Відповідно до декларацій посадовця, він отримав дохід від оренди майна, що  суперечить Закону «Про запобігання корупції». Як нам стало відомо, керівництво міста оголосило вже дві догани Мартинову, одну за визнання винним у вчиненні  корупційного правопорушення, а другу – за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

Сам Геннадій Мартинов учора в інтерв’ю южненському телебаченню заявив, що всі роботи триватимуть 4 місяці.

НАРАЗІ ВАРТІСТЬ РОБІТ ЗА ЗАМІНУ ГАЗОВИХ ТРУБ ТА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ СКЛАДАЄ БЛИЗЬКО 2,5 МЛН. ГРИВЕНЬ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

11 thoughts on “Із самого ранку на будівельному об’єкті біля магазину «Казка» триває робота. На місці співробітники підрядної організації, представники УКБ ЮМР, газової служби та секретар міської ради Ігор Чугунніков

 1. Мошенники!!! 4 года назад раскопали траншею и никому нет дела. Первый, кто в этом виноват так это Новацкий. Мартынова привёл он. Про Любивого говорить уже поздно – не работает. А Новацкий, что никогда не видел эту траншею, или ему никто об этом не говорил? Зажрался комсомолец, менять надо.

 2. Мартынов вообще неадекват, он наверное так и не узнает что работает для людей. Была бы альтернатива, в жизни бы с ними не связалась.

 3. ЯМА , ЭТО , КОНЕЧНО ВАЖНО , А ГОДОВЩИНА ПАЯТИ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ ТРАГЕДИИ , ПОЛУЧАЕТСЯ …. НИ ФОТО ,НИ СЛОВА ….

 4. Никто ничего не закопал. Постояли как всегда, поделали удивленный вид, мол что это тут у нас…и уехали. На этом все. Надо перекрыть движение по проспекту, мы не терпилы какие-то.

  1. Вы разве не в курсе что тополь он яму не даёт закопать, выкопать дал, а закопать нифига. Тут архитектурный подход нужен с привлечением великих строителей.

 5. Зачем убрали комментарий про мясной магазин? Это единственный неоспоримый факт в этой статье!

  1. Вы вероятно также считаете что комментарии про вонючих бездомных псин под каждой новостью тоже неоспоримый факт.

   1. Свобода слова – она такая!
    На каждый роток не накинешь платок!
    Демократия, это когда не только ты кому-то в морду, но и тебе…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.