18 березня 2024 року обірвалося життя гранатометника механізованої роти військової частини А0221, солдата Збройних Сил України, мешканця Южного — Анатолія Пашали. Йому було всього 45 років. Громада прощалася з ним сьогодні, 4 квітня, біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2024/04/420375764_719343080358753_5758531590725783433_n.jpg)
На траурну церемонію прийшли рідні, близькі, побратими, небайдужі мешканці громади, представники Южненської міської ради та виконавчого комітету.
З прощальним словом виступив Южненський міський голова Володимир Новацький.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2024/04/434596810_719343103692084_3951885774508462042_n.jpg)
«Знову і знову ми збираємося на цій Площі, аби попрощатися з загиблим військовослужбовцем з нашої громади. Кожен раз сам собі думаєш, що це востаннє. Хочеш вірити, що більше цього не буде. Перш за все, хочу висловити співчуття рідним, близьким, я розумію, що це найважчі часи… часи прощання. Прощатися завжди важко. Хочу запевнити всіх, що Герої назавжди залишаться у нашій памʼяті. Вічна памʼять Анатолію! Слава Україні!», — сказав Володимир Новацький.
Нагадаємо, це вже 51-ий загиблий військовий з Южненської громади. Ще 27 мають статус “безвісти зниклий” та троє знаходяться у російському полоні.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2024/04/420181784_719343037025424_6949698560375062780_n.jpg)
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей
Вічна слава і пам*ять герою! Співчуття рідним, близьким, друзям!
Сколько этого нациста фото будет тут висеть.