Южненська громада провела в останню путь загиблого військового Анатолія Пашали

Информ-панорама Новости

18 березня 2024 року обірвалося життя гранатометника механізованої роти військової частини А0221, солдата Збройних Сил України, мешканця Южного — Анатолія Пашали. Йому було всього 45 років. Громада прощалася з ним сьогодні, 4 квітня, біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги.

Фото: Южненська міська рада

На траурну церемонію прийшли рідні, близькі, побратими, небайдужі мешканці громади, представники Южненської міської ради та виконавчого комітету.

З прощальним словом виступив Южненський міський голова Володимир Новацький.

Фото: Южненська міська рада

«Знову і знову ми збираємося на цій Площі, аби попрощатися з загиблим військовослужбовцем з нашої громади. Кожен раз сам собі думаєш, що це востаннє. Хочеш вірити, що більше цього не буде. Перш за все, хочу висловити співчуття рідним, близьким, я розумію, що це найважчі часи… часи прощання. Прощатися завжди важко. Хочу запевнити всіх, що Герої назавжди залишаться у нашій памʼяті. Вічна памʼять Анатолію! Слава Україні!», — сказав Володимир Новацький.

Нагадаємо, це вже 51-ий загиблий військовий з Южненської громади. Ще 27 мають статус “безвісти зниклий” та троє знаходяться у російському полоні.

Фото: Южненська міська рада

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненська громада провела в останню путь загиблого військового Анатолія Пашали

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.