“Vodafone” слідом за “Київстар” оголосив про зміни: що буде з тарифами і номерами

Без рубрики

Зміни у роботі “Vodafone” стануться після рішення, яке було прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку. Так, оператору “Vodafone” було надано новий код 75 (+380 75). Абонентська ємність нового коду – 10 млн негеографічних номерів. Точних термінів появи номерів “Vodafone” з новим кодом поки не називають, але відомо, що це станеться до кінця поточного року. Наразі “Vodafone” має у своєму розпорядженні чотири номерні коди: 050, 066, 095, 099.

Раніше про отримання нового коду повідомили у «Київстар», компанія отримала дозвіл на користування кодом “077”. У «Київстар» пояснювали, що новий код – це новий номер. Тож перенести свій вже існуючий номер на новий код абоненти «Київстар» не зможуть. Також не буде таких проблем, що цим номером вже користувався інший абонент до його покупки новим. У «Київстар» також запевняли, що новий код не вплине на тарифи. Ємність коду “077” Київстар така ж, як і у «Vodafone» – 10 млн негеографічних номерів.

Джерело: “Політека”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on ““Vodafone” слідом за “Київстар” оголосив про зміни: що буде з тарифами і номерами

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.