В Україні запровадять єдиний номер екстреної допомоги: що вирішив Кабмін

Без рубрики

Кабінет міністрів доручив Міністерству внутрішніх справ України впровадити та забезпечити функціонування системи екстреної допомоги за єдиним телефонним номером. Тепер викликати поліцію, швидку, рятувальників або службу газу можна буде за номером “112”. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді України Тарас Мельничук на своєму каналі у Telegram.

“Внесено зміни до постанов КМУ від 28.10.2015 N 878 “Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України” і від 14.11.2018 N 1024 “Про затвердження Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ та переліку її пріоритетних інформаційних ресурсів” з метою приведення їх у відповідність до Законів України “Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112” та “Про державну реєстрацію геномної інформації людини”, – написав він.

На МВС покладено завдання впровадити та забезпечити функціонування і розвитку системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером “112”, управляти нею в режимі повсякденного функціонування, здійснювати обробку геномної інформації людини та забезпечувати функціонування електронного реєстру геномної інформації. Водночас систему “112” та електронний реєстр геномної інформації людини Кабмін визнав як функціональні підсистеми єдиної інформаційної системи МВС.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон про систему екстреної допомоги населенню за єдиним номером “112” на початку вересня минулого року. Передбачається, що це спростить українцям процес виклику одразу кількох екстрених служб.

Джерело: “Апостроф”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.