В Україні планують збільшити виплати для ВПО

Без рубрики

В Україні планують переглянути розмір фінансової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з 2024 року. Це планується зробити шляхом оптимізації видатків на соцвиплати. Про такі плани повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. За словами голови Мінреінтеграції Ірини Верещук, збільшення виплат ВПО вдасться реалізувати за рахунок скорочення нинішніх витрат, адже сьогоднішніх 2 000 та 3 000 гривень, які отримують щомісяця переселенці, недостатньо, наприклад, самотній матері з маленькою дитиною.

У відомстві переконані, що завдяки оптимізації фінансових витрат на соцвиплати уряд зможе підвищити грошову допомогу переселенцям. На скільки зростуть виплати, поки що не повідомляється. Про це стане відомо вже після затвердження Державного бюджету на наступний рік. Як відомо, розмір виплат ВПО з початку війни в Україні залишається незмінним.

Щомісячна допомога для внутрішньо переміщених осіб становить:

  • особи з інвалідністю та діти — 3 000 гривень;
  • інші особи – 2 000 гривень.

Терміни виплат ВПО автоматично продовжили з 1 серпня до кінця січня 2024 року. В новому році уряд перегляне списки громадян, що отримують допомогу. Виплати приходять на банківські картки українців 15 та 28 числа щомісяця.

Нагадаємо, що 1 серпня 2023 року стартували посилені перевірки внутрішньо переміщених осіб (ВПО). У результаті вже десятки тисяч людей втратили виплати. У 10 тисяч українців допомогу забрали помилково. Таким ВПО влада пообіцяла відновити нарахування у найближчий час.

Джерело: top.today.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.