Уряд затвердив нову систему оплати праці держслужбовців і скоротив посади для чиновників

Без рубрики

Кабмін затвердив нову систему оплати праці й скоротив кількість вакансій державної служби майже на 20 тисяч із 1 січня 2024 року. Про це у Телеграм повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд продовжує реформу державного управління. Сьогодні затверджуємо документ про нову систему оплати праці на основі кваліфікації посад і грейдів. Мова насамперед про справедливість. Адже ніхто з керівників за власним бажанням не зможе нараховувати захмарні премії, надбавки та доплати”, — зазначив він.

Тепер, за словами прем’єра, 70% зарплати держслужбовця буде складати оклад, і лише 30% — премії. Шмигаль також повідомив, що з 1 січня уряд скорочує кількість вакансій державної служби майже на 20 тисяч. За його словами, нова система оплати праці та скорочення вакансій, за оцінками міністерства фінансів, дозволить зберегти близько 8 млрд гривень бюджетних коштів і спрямувати їх у 2024 році на потреби безпеки й оборони.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Уряд затвердив нову систему оплати праці держслужбовців і скоротив посади для чиновників

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.