Уряд готує законопроєкт про новий статус англійської й полегшить її вивчення

Без рубрики

Кабінет міністрів готує законопроєкт, який закріпить англійську в Україні як мову міжнародного спілкування. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Також в уряді працюють над рішеннями, які зроблять вивчення англійської доступнішим для українців. Нараду провели за участі Мінцифри та Мінкульту.

“Україна відкрита для світу. Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою. Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови. Її вивчення має стати більш доступним для українців”, — сказав прем’єр.

За його словами, після перемоги уряд розпочне масштабний проєкт відновлення України та очікує прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця.

“Англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних та культурних продуктів, вищої заробітної плати. Ці переваги мають отримати й українці, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера”, — додав Шмигаль.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Уряд готує законопроєкт про новий статус англійської й полегшить її вивчення

  1. После таких новостей, сомнений, что в правительстве одни малахольные, не осталось. Если не ошибаюсь у нас чуть ли не с садика начинают учить языки, ребенок еще на горшок просится не научился регулярно, а язык уже учат. Но тут вылез премьер и рассказал, что как только выучат английский, все сразу заживут. Оказывается для инвестиций в страну, нужно не с коррупцией бороться, а английский учить, ага , ну вы поняли.

  2. В Україні нема доступу до вивчення державної мови!Всюди сучать мови вбивць України.Госпідари!

  3. Я в школе учил немецкий, и на кой мне ваш английский? Или у меня пенсия станет больше 3007 гривен?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.