У Раду подали законопроєкт про збільшення для військових щорічної відпустки

Без рубрики

13 квітня народний депутат Олексій Гончаренко подав у Верховну Раду України поправки до законопроєкту про збільшення для військовослужбовців щорічної відпустки до 30 днів. Про це йдеться у карті законопроєкту №9205 від 13.04.2023 про внесення змін до пункту 18 статті 10-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо надання відпусток військовослужбовцям під час дії воєнного стану. 

“Пропоную передбачити більшу тривалість відпусток, зокрема щорічної в сумі до 30 днів та надати можливість строковикам отримувати додаткову відпустку. Людям потрібен відпочинок і фізичний, і психологічний”, – пише народний депутат України Олексій Гончаренко.

Автор закликає Верховну Раду якомога швидше розглянути проєкту закону. На сьогодні військовий протягом року може отримати відпустку загалом не більше 20 календарних днів: 10 днів щорічної відпустки та 10 днів за сімейними обставинами без урахування проїзду.

Джерело: espreso.tv.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “У Раду подали законопроєкт про збільшення для військових щорічної відпустки

  1. Мира 21 Силантьва ОСбб незаконноприказом вымагает ужильцов огромные суммы .К кому обращаться ?

    1. Якщо люди не хочуть керувати там де їм надано право,то гарна справа перетворюється в погану.Наша байдужість до всього дає жахливі наслідки.Одні бубнять,інші лижуть.Ніхто не хоче бути ні людиною ні господарем на власній землі.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.