У МВС розповіли про покарання для тих, хто виїхав за кордон незаконно

Без рубрики

В питанні покарання для тих військовозобов’язаних, хто виїхав незаконно з України під час війни, треба керуватися правилом “золотої середини”. Водночас держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Таку думку висловив очільник МВС України Ігор Клименко, пише РБК-Україна з посиланням на його інтерв’ю “Українській правді”.

“Тут золоту середину треба знайти. Не закидати, що ми нікого не пустимо, або всіх пустимо, або той сяде в тюрму, той не сяде. Держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Тому що ця проблема в подальшому буде соціальною – несприйняття однією верствою населення ту верству населення, яка втікла просто від війни”, – каже він.

Клименко не виключив, що в якості покарання, можливо, буде адміністративний штраф після повернення до України.

“Звичайно, якщо вони проїхали за підробленими документами – це вже кримінальна відповідальність”, – підкреслив голова МВС.

Він також додав, що в цьому питанні є як юридична сторона, так і моральна.

“Моральна сторона це відчуття справедливості тих хлопців, які сидять в окопах, які забезпечують життєдіяльність країни і тих, хто вже 19 місяців перебуває за кордоном, ну хто менше, хто пізніше виїхав. Ми зараз дискутуємо по юридичним нормам, які мають цю справедливість і юридично і морально звести до одного”, – додав він.

Клименко наголосив, що “ті, хто виїхав легально, це зовсім інша історія”, а інші порушили закон, тому що як правило виїхали нелегально.

“Нелегально виїхали через систему “Шлях”, нелегально виїхали через документи ВЛК та МСЕК, нелегально виїхали у відрядження або на навчання. Тому, звичайно, що тут держава зараз шукає “золоту середину”, щоб цих людей можна було повернути в Україну”, – констатував він.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.