У “Дії” з’явилась нова послуга для підприємців

Без рубрики

Для українців стала доступною послуга закриття ФОП через портал “Дія”. Нова функція повністю автоматична та безоплатна. Таким чином, процедура закриття займатиме декілька секунд, повідомив віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Він нагадав, що реєстрація бізнесу в Україні є найшвидшою у світі – за увесь час цією послугою через “Дію” скористалися понад 334,2 тисяч разів.

Тепер з’явилася можливість так само і закрити ФОП. Крім того, відсутність будь-якого людського фактору позбавляє необхідність опрацювання заяви держсектором вручну, що значно прискорить цей процес.

“Відтепер не потрібно заповнювати заяву вручну, оскільки вся інформація буде підтягуватися з Єдиного державного реєстру (ЄДР), що унеможливить помилки. “Вам треба тільки перевірити дані та поставити електронний підпис. Далі заява опрацюється автоматично”, – додав Федоров.

Послуга доступна для фізичних осіб-підприємців, що мають РНОКПП або використовують паспортні дані замість картки платника податків. Закрити ФОП можна у декілька кроків:

  • авторизація на порталі “Дія”;
  • обрати “Автоматичне закриття ФОП”;
  • натиснути “Подати заяву”;
  • перевірити вірність даних, що підтягнулися з ЄДР;
  • лишити електронний підпис ФОП або КЕП фізичної особи.

Результат опрацювання користувач отримає на свою електронну пошту та в особистому кабінеті на порталі “Дія”. Федоров подякував за допомогу у розробці послуги програмі EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки уряду Швейцарії.

Джерело: obozrevatel.com.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.