У “Дії” з’являться нові корисні послуги для водіїв

Без рубрики

Міністр внутрішніх справ України анонсував нові послуги для водіїв у “Дії”. Вже з вересня можна буде придбати чи продати автомобіль онлайн. В Україні планують перевести весь процес купівлі-продажу автомобілів у цифровий формат через сервіс “Дія”. Про це повідомили на сайті Interfax-Україна.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував нові послуги для водіїв у цьому застосунку. Вже в серпні номери для авто можна буде купити онлайн, а у вересні будуть доступні послуги купівлі-продажу транспортних засобів.

“З вересня спільно з Мінцифрою плануємо перевести весь процес купівлі-продажу авто у цифровий варіант — у “Дію”. Для цього будуть потрібні лише продавець-покупець і два смартфони у них”, — сказав міністр внутрішніх справ України.

У МВС хочуть позбутися обов’язкової технічної експертизи під час продажу автомобілів. Це позбавить українців черг і унеможливить давання хабарів. Технічна експертиза автомобілів залишиться лише за першої реєстрації, проте її можна буде виконати й за бажанням покупця.

Крім цього, з червня можна буде реєструвати транспортні засоби прямо в автосалоні. Більше не потрібно буде приїжджати до сервісного центру МВС. Ще одним нововведенням стане скасування транзитних номерів для авто. Натомість водії зможуть купити постійні номери онлайн.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.