Скільки біженців з України назавжди залишаться за кордоном – прогноз МВФ

Без рубрики

Близько 2 млн біженців з України назавжди залишаться за кордоном після закінчення війни з РФ. Про це повідомляє Міжнародний валютний фонд.   

“Ми припускаємо, що війна триватиме до 2024 року. Нам потрібні певні базові витрати для заохочення повернення мігрантів. Для їхнього повернення в Україну потрібен час. Таким чином, ми очікуємо лише невелику чисту притоку наступного року”, – зазначив представник МВФ.

Так, за прогнозом МВФ, до кінця прогнозованого періоду (до 2027 року) “відбудеться чистий негативний відтік 2 млн осіб відносно довоєнного сценарію”.

За даними ООН, наприкінці 2022 року 5,7 млн українців виїхали до сусідніх країн, що створило найшвидшу кризу переміщення та одну з найбільших з часів Другої світової війни.

За даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, більшість громадян України живуть у Європі у комфортних умовах. Найбільш комфортні умови мають українці, які мешкають у країні кілька років (89%). Хоча й ті, хто приїхав нещодавно, мають досить пристойні умови проживання (близько 80%).

Джерело: “РБК-Україна”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Скільки біженців з України назавжди залишаться за кордоном – прогноз МВФ

  1. Путін і та його окупаційна російська банда повинні виплатить всьому народу УКРАЇНИ і зокрема біженцям які поселились в країнах Європи та світу компенсацію за матеріальний та моральний ущерб від війни на території УКРАЇНИ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.