Посадовці Южного відвідали “Олімп”, де відпочивають діти в літніх таборах

Без рубрики

Южненський міський голова Володимир Миколайович Новацький та заступник міського голови-начальник управління освіти Олена Баранецька відвідали спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», де нині відпочивають школярі під час літніх таборів. Цей сезон особливо значущий, оскільки дитячі табори запрацювали вперше під час повномасштабного вторгнення.

Володимир Новацький постійно контролює діяльність комплексу, аби переконатися, що все працює належним чином і відповідає потребам відвідувачів. Зокрема, він активно спілкується з відпочиваючими, щоб з’ясувати їхні враження та запропонувати можливі покращення.

Комплекс «Олімп» відкритий для всіх бажаючих, і кожного ранку на літній терасі проводяться заняття з аеробіки під керівництвом досвідченого тренера.

У майбутньому планується подальше оновлення та розвиток комплексу, щоб забезпечити ще більше можливостей для відпочинку та оздоровлення мешканців міста.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.