Кому в Україні платять від 30 тис. гривень без досвіду роботи: названо вакансії

Без рубрики

В Україні без досвіду роботи можна заробляти від 30 тисяч гривень. Зокрема, це пропозиції для водіїв, рієлторів та офіціантів. Про це йдеться у даних великого кадрового порталу. Попри це, платня у таких вакансіях зазвичай не є фіксованою та залежить безпосередньо від результатів роботи.

Водій

Вакансії для водіїв передбачають зарплату від 20 тис. до 30 тис. гривень.

“Наприклад, водій “Нової пошти” може заробляти до 30 тис. грн. При цьому компанія ухиляється від повної сплати податків та фактично шукає “підприємця”, тому що серед вимог – відкритий ФОП або готовність відкрити ФОП. Готові взяти студента”, – йдеться у повідомленні.

Рієлтор

Тим часом агентства нерухомості обіцяють навчити новачків “з нуля”. Водночас рієлтор отримує лише відсоток від угод. Також розраховувати на таку зарплатню можуть офіціанти. Часто заробіток залежить від чайових, а ресторани та кафе готові брати студентів, співробітників без досвіду.

Кредитний експерт

Все більше набирає популярності робота з клієнтами. Зокрема, фінансові організації пропонують видачу кредиту, комунікацію з боржниками, обдзвони тощо. Зарплата залежить від результатів роботи та, як заявляють в оголошеннях, може досягати 30 тис. грн.

Майстер у ювелірний салон

Працівник на такій вакансії може заробляти до 35 тис. грн на місяць. Головне завдання – закріплювати коштовне каміння в ювелірних виробах.

Джерело: ТСН.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.