Кабмін пропонує збільшити зарплату деяким чиновникам: на скільки та кого стосується

Без рубрики

Український уряд вніс зміни до постанови про видатки на оплату праці працівників місцевих держадміністрацій. Фонд оплати праці можуть збільшити удвічі. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1223 від 21 листопада 2023 року. Документом встановлено, що місцеві державні адміністрації, які належать до територій відновлення та/або які належать до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, можуть отримувати додаткові кошти з місцевих бюджетів на оплату праці працівників до 100% затвердженого у держбюджеті України.

Згідно з постановою уряду від 18 липня 2023 р. №731, територіальна громада належить до території відновлення за наявності хоча б одного з таких критеріїв:

  • на території громади відбувалися бойові дії;
  • територія ОТГ або її частина була тимчасово окупована;
  • на території громади наявні руйнування об’єктів критичної і соціальної інфраструктури, об’єктів житлового фонду внаслідок ведення бойових дій та/або обстрілів;
  • територія ОТГ характеризується значним переміщенням населення до інших регіонів та/або інших держав і різким погіршенням рівня соціально-економічного розвитку.

Із переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, можна ознайомитися на сайті відомства. Список затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. В списку значиться Одеська область і такі населені пункти: смт Затока, с. Біленьке, смт Сергіївка, с. Тузли.

Джерело: fakty.com.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.