Держслужбовців планують зобов’язати проходити обов’язкову військову підготовку

Без рубрики

У Міністерстві оборони вважають, що для роботи на держслужбі, балотування на виборні посади в органах місцевого самоврядування, до парламенту необхідно проходити обов’язкову військову підготовку. Про це написав міністр оборони Олексій Резніков у своїй колонці в «Українській правді».

“Усі сфери мають бути проаналізовані через призму необхідності бути готовими до оборони. Можна застосувати до цих процесів термін “розумна мілітаризація”. Адже “мілітаризація” в Ізраїлі, Швеції, Швейцарії з одного боку та Росії та Північної Кореї з іншого мають принципові відмінності. Важливо не втратити сутності”, – написав Олексій Резніков.

Міністр оборони вважає, що кожному доведеться принести в жертву заради України частину комфорту та звичного життя.

“Після 24 лютого 2022 року набагато більше людей усвідомило, що все змінилося. Якщо ми дійсно хочемо зберегти свою країну за такого сусідства, потрібно бути постійно готовим до тотальної оборони, яка буде справою не лише професійних військових, а й усіх громадян, – заявив Резніков.

Нагадаємо, тим часом уряд України 19 серпня, схвалив законопроєкт, згідно з яким державні службовці та представники органів влади отримують бронь від призову в армію.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.