З нагоди 8 березня в ОВА привітали жінок: серед нагороджених і южненки

Информ-панорама

З нагоди Міжнародного жіночого дня керівництво Одеської районної військової адміністрації (очолює Юрій Крук) та обласної військової адміністрації (очолює Максим Марченко) привітало жінок зі святом та відзначили грамотами. Про це повідомили в пресслужбі РВА 8 березня. Як видно на кадрах, серед нагороджених були і южненки: інспекторка ювенальної превенції поліції Вікторія Седько та працівниця міського сектору ДСНС Ольга Коляда.

«Ваша сміливість, витримка, відданість країні, родині, справі викликає глибоку повагу. Наші жінки на усіх фронтах на передовій – в Збройних силах України, бізнесі, в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, в дипломатії, політиці, медицині, освіті. І навіть у найважчий період ви зберігаєте свою чарівність, доброту сердець, ви надихаєте на боротьбу за Україну весь світ. І це натхнення — справжня сила. Дорогі жінки, бажаю вам миру, домашнього затишку, щирих усмішок. Нехай втіляться всі ваші плани, бажання і мрії! Дякуюємо за вашу допомогу, підтримку та любов, яка завжди перемагає! Все буде – Україна!» – відзначив начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.