Відключень може стати менше: для Одещини хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії

Информ-панорама

 Для Одеської області хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії. Відповідне питання вже обговорили з керівництвом Міненерго та Укренерго. Про це розповів голова Одеської ОВА Максим Марченко. Він повідомив, що 24 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг наклала штраф на «ДТЕК «Одеські електромережі». Причиною стало недотримання графіків електропостачання. Також комісія призначила ще одну позапланову перевірку.

«Посилення контролю та накладання штрафів за недотримання графіків є цілком справедливою мірою. Особливо, коли ліміти по всій країні дуже обмежені й це призводить до значних проблем для споживачів», – зазначив голова ОВА.

За його словами, будь-яке підприємство, не зважаючи на форму власності, особливо в умовах війни, має максимально суворо дотримуватися вимог, які висувають державні органи та військова адміністрація.

«На нараді з керівництвом Міненерго та Укренерго було підняте питання про необхідність збільшення лімітів для Одещини, виходячи з її фактичного споживання та потреб. Сподіваємося на позитивне рішення», – озвучив у своєму відеозверненні Максим Марченко.

В середу, 25 січня, перед початком засідання виконавчого комітету Южненської міськради заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Людмила Паскаль повідомила, що питання стосовно електропостачання на Одещині обговорювалось на селекторній нараді в обладміністрації.

«24 січня відбулась селекторна нарада за участю голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, голови районної військової адміністрації Юрія Крука, де розглядалося питання, яке більш за все наразі хвилює мешканців нашої громади, щодо того, коли буде стабільне електропостачання. На даний час ситуація в енергосистемі країни залишається дуже складною. Єдине, що гарантовано можна буде очікувати найближчим часом, якщо не станеться надзвичайної ситуації – це подача електроенергії згідно з графіком (стабілізаційні графіки). Вкотре прошу всіх з порозумінням віднестися до ситуації, не забувати, з чиєї вини ми знаходимся в таких умовах, вірити в наші ЗСУ та нашу перемогу!» – озвучила Людмила Паскаль.  

Нагадаємо, що наразі відключення світла в Южному відбуваються згідно з графіком 3/6 (три години світло є, шість годин – немає), в подальшому планується повернутися до графіку 4/4.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Відключень може стати менше: для Одещини хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.