В Україні скасують банківську таємницю: фахівці пояснили, що це означає

Информ-панорама

Незабаром в Україні скасують банківську таємницю і держава приєднається до міжнародної системи обміну фінансовою інформацією CRS. Про це йдеться в сюжеті одного з телеканалів, – повідомляє obozrevatel.

Так, скоро держава знатиме про всі рахунки українців, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.

Приєднання до системи CRS дозволить отримувати дані про рахунки громадян України в країнах Європейського Союзу, а також у Швейцарії, Сан-Марино, Ліхтенштейні, Монако й Андоррі.

У Міністерстві фінансів України підкреслили, що обмін банківською інформацією дозволить боротися з незаконним виведенням коштів за кордон та несплатою податків.

«Фінансові інститути зобов’язані збирати інформацію за активами доходів громадян України в інших країнах. В один день в автоматичному режимі Державна фіскальна служба України отримає цю інформацію за активами і грошовими коштами громадян України в різних країнах світу», – розповіла радник міністра фінансів України Олена Макеєва.

За її словами, потрібно, щоб кожен українець розумів: якщо з доходів не сплачені податки, то податківці про це знатимуть, оскільки буде важко зберігати нечисті гроші в банках Європи. Буде доступна інформація навіть про наявність нерухомості українців за кордоном. Наприклад, депутатів, фізичних і юридичних осіб.

У Міністерстві фінансів розповіли, що повноцінне приєднання України до системи автоматичного обміну інформацією відбудеться протягом найближчих двох років. Податківці радять використовувати цей час для легалізації своїх доходів та сплати з них податків.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Добавить комментарий

Не пишите глупости, пожалуйста.