В Одеській області 21 листопада ввели екстрені відключення світла

Информ-панорама

Введені в понеділок зранку 21 листопада стабілізаційні відключення світла в Одеській області наразі не діють. Натомість повідомляють про екстрені відключення. Скільки вони триватимуть — поки невідомо. Про це повідомили на сайті ДТЕК Одеські електромережі, передає odesa.novyny.live.

Існують три види відключень електроенергії: стабілізаційні, екстрені та спеціальні екстрені. Всі вони відрізняються тривалістю та наявністю точних графіків. Під час екстрених вимкнень спрогнозувати графіки неможливо, і з кожною атакою відключення можуть тривати ще довше.

З відключенням світла в багатьох людей зникає і мобільний зв’язок. Це можливо через перевантаження мережі, адже більшість користувачів переходять із домашнього Wi-Fi на мобільний інтернет. Для того, щоб відновити зв’язок, користувачі можуть перемикнутися між операторами. Для цього потрібно вимкнути автовибір мережі, знайти та обрати доступну мережу.

Нагадаємо, внаслідок ракетних атак по території України вся енергосистема держави працює на межі своїх можливостей, в аварійному стані. З метою стабілізації та балансування енергосистеми здійснюються екстрені відключення енергоспоживачів. Тож частина одеситів вже третю добу сидить без світла, а й подекуди ще й без води.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.