В Южному визначили земельні ділянки для будівництва житла для переселенців

Информ-панорама

З метою організації, визначення порядку та умов формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Южненської громади, виконавчий комітет міськради затвердив низку заходів. Зокрема, доручив фонду комунального майна (очолює Наталя Пітусь) спільно з управлінням правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради (очолює Леонід Нейков) відпрацювати з відповідними міністерствами питання щодо будівництва тимчасового житла на земельних ділянках нашої громади. Таких визначили чотири. Як озвучив під час засідання міський голова, це рішення підготували з метою участі нашої ОТГ в програмах, які передбачають виділення коштів з державного бюджету.

«Це тільки програма, на далі вже будемо просити фінансування (субвенції з держбюджету) на реалізацію її заходів», – пояснив Володимир Новацький.

Нагадаємо, що виконком 20 вересня також вніс зміни до міської Програми розвитку інфраструктури. Планується провести капремонт частини будівлі по вул. Будівельників 7/4 та реконструкцію будівлі адміністративного приміщення в Нових Білярах (вул. Лиманна, 2) для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Окрім цього, планується провести реконструкцію нежитлових приміщень на першому поверсі будинку по вул. Новобілярській, 26 в житлові. Сьогодні є документ на рівні держави про необхідність забезпечити житлом вимушених переселенців. Передбачається, що у разі виконання ремонтних робіт, які будуть направлені на можливість забезпечити тимчасовим житлом ВПО, урядом України буде надана фінансова підтримка.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.