В Южному виділили 1,7 млн грн для штурмової бригади Нацполіції «Лють», але це викликало дискусію

Информ-панорама

Депутати на сесії 13 липня погодили виділення коштів з місцевого бюджету на суму 1,7 млн гривень, які передбачаються для штурмової бригади Нацполіції «Лють» (на продукти харчування довготривалого терміну зберігання). Проте депутат від «Європейської солідарності» Максим Кушнір озвучив, що ця організація знаходиться в Одесі і нагадав міському голові про його заяву стосовно того, що міськрада буде фінансово допомагати в першу чергу тим формуванням, які сплачують податки в місцевий бюджет нашої громади.

«Володимир Новацький на минулій сесії заявляв, що Южненська міськрада буде допомагати виключно тим підрозділам, які сплачують ПДФО (податок) в місцевий бюджет громади. Винесене сьогодні на розгляд питання стосується передачі матеріальних цінностей на суму 1,7 млн гривень організації, яка знаходиться в місті Одеса…», – озвучив Максим Кушнір.

Він також звернувся до міського голови з питанням, чи той «все ще проти того, аби допомагати 28-й бригаді». Володимир Новацький в інтерв’ю Yuzhny.info пояснив, що таке формулювання питання вважає недоречним, адже ніколи не був проти допомоги військовим. Він зауважив, що з місцевого бюджету нашої ОТГ для військових формувань була надана допомога на загальну суму близько 13 млн гривень і в першу чергу Южне допомагає тим бригадам, які зареєстровані в нашій ОТГ і сплачують ПДФО. Він також озвучив, що має намір звернутись до керівництва районної військової адміністрації, аби воно посприяло в зустрічі з представниками 28-ї ОМБр задля вирішення питання реєстрації цієї бригади в нашій ОТГ, що дозволить в подальшому також надавати їй фінансову допомогу з місцевого бюджету.

«Як повертається язик говорити про те, аби не дати харчі тим поліцейським, які йдуть на передову, це штурмова бригада! Питання це полягає в тому, аби виділити кошти на продукти харчування для цих правоохоронців, які зараз несуть службу в цьому формуванні. Йде контрнаступ, сформована бригада «Лють». Я би порекомендував всім нам взяти автомати і піти на передову, відчути, як це сидіти в окопах, а не тут в сесійній залі геройство проявляти і вирішувати, кому дати гроші, а кому ні.

Ми з місцевого бюджету для наших військових допомогли на суму близько 13 млн гривень. В першу чергу допомагаємо тим формуванням, які в нас зареєстровані і сплачують ПДФО. 28 бригада зареєстрована не в нас, ми з Максимом Кушніром ще на минулій сесії домовились, що знайдемо можливість зустрітись з керівництвом цієї бригади і визначимось з цього питання, аби це формування зареєструвалось в нашій громаді, не вся бригада, а частково. Тоді б не виникало ніяких питань! Я пропоную підключити до цього процесу районну військову адміністрацію, я особисто звернуся з проханням до начальника РВА Юрія Крука, аби він запросив представника 28-ї бригади і ми разом сядемо за круглий стіл і знайдемо компромісне вирішення питання. Бо будь-яке перерахування коштів повинно погоджуватися з РВА», – озвучив Володимир Новацький.

Начальник Южненського територіального відділу поліції Євген Орлов під час засідання сесії озвучив, що наразі правоохоронці, які несуть службу в штурмовій бригаді «Лють», потребують допомоги і озвучив, що ПДФО надходить з їхніх зарплат:

«На теперішній час виникає необхідність в надані допомоги співробітникам поліції, які воюють у складі зведених бригад. Стосовно податку хочу зазначити, що за 2022-2023 роки ПДФО з зарплати правоохоронців склав: за 2022-й – 4,8 млн гривень, за 2023-й – 2 млн гривень».

Нагадаємо, на виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному виділили 1,7 млн грн для штурмової бригади Нацполіції «Лють», але це викликало дискусію

  1. Не вмієте своє шанувати чекайте смерті та великих збитків від вашої улюбленої росії.Коли Приберіть леніна з під квадратного сонця першої гімназії,коли дітей не будуть змосковщувати?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.