В Южному влада має намір облаштовувати в подальшому Еспланаду пам’яті за кошти бюджету

Информ-панорама

Еспланаду пам’яті, яку за ініціативи волонтерського штабу «Незламні» було відкрито в центрі Южного 1 жовтня, в подальшому облаштовувати має намір місцева влада за бюджетні кошти. Через тиждень після відкриття цього об’єкту волонтери в соцмережах оголосили збір грошей серед жителів громади, адже виникла необхідність доповнити Еспланаду, оскільки наша ОТГ втратила ще декількох військовослужбовців. У зв’язку з необхідністю розширення такого об’єкту в міськраді на найближчу сесію, яка запланована на 26 жовтня, підготували відповідний Проект рішення: «Про затвердження внесення змін до Програми щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської ОТГ» та нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською громадою» на 2023-2025 роки, шляхом викладення її у новій редакції».

Зокрема, зміни, які планується внести до цієї програми, стосуватимуться необхідності передбачити в місцевому бюджеті кошти на 2024 рік для облаштування Еспланади пам’яті, а саме: замовлення додаткових тристоронніх конструкцій з банерами-світлинами загиблих южненських військовослужбовців. Крім того, як повідомляли раніше волонтери, є потреба і у відновленні вже існуючих, адже були зафіксовані пошкодження Еспланади. В місцевій казні на наступний рік планується закласти гроші в розмірі близько 75 тисяч гривень на ці заходи. Це стане можливим, якщо більшість депутатів на наступній сесії підтримає внесення змін до вказаної програми. Зазначимо, що Еспланаду пам’яті задля її подальшого фінансування за бюджетний кошт планується взяти на баланс Фонду комунального майна Южненської міськради.

Також зміни планується внести в захід щодо встановлення меморіальних дошок. Робоча група в міськраді дійшла висновку, що встановлення пам’ятних дошок загиблим воїнам на будинках та навчальних закладах під час війни є недоцільним. Тому, з 2023 року фінансування цього заходу поки що перенесено на 2024 та 2025 роки. Нагадаємо, що під час засідань робочої групи родичі деяких полеглих Захисників висловились категорично проти встановлення таких дошок.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.