В Южному відтепер роздачу одягу гуманітарний штаб здійснюватиме щоденно (фото)

Информ-панорама

В Южному продовжується акція з роздачі одягу та взуття жителям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам під назвою «Допоможемо тим, хто допомагає». Тепер люди мають можливість прийти і взяти необхідні їм речі не раз в місяць, як це було раніше, а щоденно, крім неділі з 10:00 до 14:00 в приміщенні Палацу культури «Дружба» (перший поверх). Як повідомили Yuzhny.info волонтери, які організували роздачу одягу в ПК, наразі вже змінили гардероб на весняно-літній, є речі як для дорослих, так і дітей від народження і старше.

Нагадаємо, що в приміщенні Палацу культури, де з початку повномасштабної війни на першому поверсі був облаштуваний Координаційно-гуманітарний штаб, в лютому цього року вирішили проводити благодійну акцію та роздавати одяг, взуття, дитячі приналежності всім, хто цього потребує. Зазвичай в штабі надавали речі внутрішньо переміщеним особам, але потім вирішили запрошувати і южненців. З перших днів широкомасштабної війни жителі нашої громади відреагували на заклик про допомогу спочатку для військових, згодом і для вимушених переселенців, які почали прибувати в наше місто. Тоді южненці активно почали приносити в ПК одяг, дитячі візочки, іграшки, взуття і роблять це по сьогоднішній день.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.