В Южному розпочали опитування щодо доцільності проведення виставки знищеної ворожої техніки

Информ-панорама

Штаб волонтерів Южненської ОТГ у своєму телеграм-каналі 30 серпня розмістив опитування щодо доцільності проведення виставки знищеної російської військової техніки. Подібні виставки вже пройшли в деяких містах України, в тому числі в Одесі. Наразі в опитуванні взяли участь більше сотні користувачів. Віддати свій голос можна за посиланням – t.me/shtabYTG.

Волонтери у своєму повідомленні зазначили, що військові готові їм надати експонати, проте перш ніж почати займатись організаційними питаннями, хотіли б дізнатися думку жителів громади з цього приводу.

«Друзі, маємо добро від військових, які готові надати Южному для виставки знищену російську військову техніку. Для того, аби вона відбулася, ми маємо ще отримати дозвіл від міської влади та вирішити низку організаційних питань. Та до цього хочемо зрозуміти чи є в місті попит на таку виставку і просимо вас пройти опитування», – написали у Штабі волонтерів.

Джерело фото: “Суспільне” (виставка ворожої техніки в Одесі 28 серпня).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному розпочали опитування щодо доцільності проведення виставки знищеної ворожої техніки

  1. Шановне панство, не переймайте ганебний досвід окупантів. А кошти які можуть бути заплановані на проведення ціх заходів краще перевести до ВСУ.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.