В Южному продовжується безкоштовна стерилізація тварин: відкрито запис

Информ-панорама

Южненські волонтери повідомили, що в нашій громаді знову є можливість провести безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин та тих, чиї господарі перебувають у скрутному матеріальному становищі (собаки та кішки жіночої статі). Проте є умова, господар або ж куратор тваринки має самостійно доставити її в Южний. Про це 19 вересня повідомила у Facebook волонтерка та зоозахисниця Світлана Компанієць. Записати свого пухнастика на стерилізацію можна за номером телефона: 093-505-73-91, 066-234-72-94.

Нагадаємо, наприкінці квітня в нашій громаді почала діяти програма від благодійної організації UAnimals щодо безкоштовної стерилізації бездомних тварин та тих підопічних, чиї господарі малозабезпечені та не можуть сплатити їхню стерилізацію. Така можливість в нашому місті з’явилася вперше завдяки активності южненських волонтерів, які звернулися за допомогою до благодійного фонду. Операцію вдалося зробити вже більше 400 тварин.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.