В Южному пішла з життя освітянка, завідувачка дитсадка Валентина Щербакова

Информ-панорама

Колектив дошкільного закладу №2 «Лелеченя» повідомив, що після тривалої хвороби пішла засвіти Валентина Миколаївна Щербакова, завідувачка дитсадка, яка впродовж більш як сорока років розбудовувала дошкільну освіту в нашому місті. Її девізом були слова: «Дитинство – це ранок життя, а ранок повинен бути щасливим». Yuzhny.info повідомили, що прощання з освітянкою відбудеться 4 жовтня (середа) о 10:00 біля її будинку по вулиці Приморська, 19.

Валентина Щербакова народилася 19 жовтня 1957 року. Після успішного закінчення восьмирічки навчалася в Білгород-Дністровському педагогічному училищі на дошкільному відділенні, яке закінчила з червоним дипломом. З 1975 по 1978 роки працювала в Ананьївському дитячому садочку № 4 «Золотий ключик» вихователем, потім завідувачкою.

На початку 1979 року переїхала в місто Южне. Влаштувалася вихователем дитячого садочка №1 «Пролісок» Одеського припортового заводу, а в 1982 році була призначена завідуючою д/с №3. Заочно закінчила Бєльський державний інститут (зараз університет ім. Алеко Руссо).

В 1985 році Валентина Миколаївна була запрошена керівництвом ДП «МТП «Южний» на будівництво першого дитячого садочка «Золота рибка» для дітей портовиків, в якому працювала завідувачкою до 2011 року. В період будівництва дитсадка проявила себе висококваліфікованим ініціативним працівником: курирувала будівництво, формувала колектив, облаштовувала приміщення, налагоджувала виховну роботу, завдяки чому важливий для портовиків соціальний об’єкт своєчасно був введений в експлуатацію. Про це повідомили в пресслужбі Південної філії АМПУ.

Валентина Миколаївна завжди рухалася вперед, стрімко розвиваючись, два роки вивчала в Москві нетрадиційну педагогіку в німецькому центрі Монтессорі, а потім пройшла навчання в «Регіональній Академії управління персоналом» при президенті України в Києві. З 2011 по 2015 роки працювала начальником соціальної служби ДП «МТП «Южний».

«За період тривалої роботи в порту внесла вагомий особистий внесок в розвиток порту, заслужила високу повагу колег та жителів міста Южне.  Завдяки впровадження Валентиною Миколаївною нових методів виховання та навчання, втілення в життя безліч ініціатив, д/с «Золота рибка» завоював звання одного з найкращих садочків не тільки нашого міста, а й в країні. В 2006 році за багаторічну сумлінну працю та великий внесок у розвиток дошкільної освіти Валентина Миколаївна перша в Одеській області була нагороджена Почесним знаком «Софія Русова» Міністерства освіти та науки України», – говориться в повідомленні Адміністрації морського порту Південний.

За 40-річну високоефективну працю Валентина Миколаївна багаторазово була відзначена Подяками, Почесними грамотами Міністерства освіти, облдержадміністрації, адміністрації порту та Южненської міської ради, 1987, 1988, 2001 та 2003 роки, відзначена багатьма званнями, а саме:

  • «Відмінник освіти України», 1991
  • «Ветеран праці порту», 2005
  • «Ідеальна пара», 2003- міський конкурс на 25-річчя міста;
  • «Жінка десятиріччя» в номінації «Освіта і наука», 1991-2001рр
  • «Золотий тризуб» – відзнака губернатора області.

Фото: пресслужба Південної філії АМПУ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.