В Южному орудують шахраї, які представляються іменем міського голови

Информ-панорама

На сторінці Южненської міськради у Facebook 22 березня офіційно повідомили, що наразі поширюється фейкова інформація від імені міського голови Володимира Новацького про збір фінансової грошової підтримки на ЗСУ.

“До мене вже надійшло декілька повідомлень від підприємців та благодійних організацій про телефонні дзвінки від шахраїв, які представляються моїм іменем та іменем мого заступника з проханням перерахувати кошти для ЗСУ на невідомі рахунки. Одночасно шахраї надсилають ще й фейкові листи, нібито від Южненськоі міської ради в особисті повідомлення багатьох керівників підприємств, приватним особам і на електронну адресу компаній і організацій. Повідомляю, що ні я, ні будь-хто зі службовців міської ради таких зборів не проводить. Схожі випадки непоодинокі, тому закликаю бути обережними і перевіряти інформацію! Просимо про всі виявленні подібні випадки оперативно повідомляти в правоохоронні органи”, — повідомив міський голова.

Зазначимо, що особи, які перебувають на державній службі не мають права здійснювати збір благодійних пожертв. За нашою інформацією, незаконну схему організували шахраї з Дніпропетровської області, які перебувають в місцях позбавлення волі. Подібні випадки фіксуються і в інших містах України. Так, в грудні 2022 року буковинцям надходили фейкові листи із проханням про перерахування грошей на потреби армії.  Розіслані повідомлення зловмисники оформили за зразком офіційного документа Чернівецької обласної військової адміністрації. У повідомленні шахраї вказували номер рахунку та зазначали про узгодження дії із Президентом України та Верховною Радою України. Чернівецька ОВА тоді попередила, що вона не є джерелом подібних повідомлень та не проводить ніяких зборів для допомоги ЗСУ.

Така ж ситуація була у Вінниці на початку березня цього року. В області поширювалась інформація та надсиллись листи від імені начальника ОВА Сергія Борзова щодо збору благодійних коштів. Граючи на патріотичних почуттях представників бізнесу, зловмисники намагаються збагатитись, посилаючись для переконливості на пункти  законів та стверджуючи, що ці дії узгодженні з керівництвом держави.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному орудують шахраї, які представляються іменем міського голови

  1. То дійсно фейк) Наш міський голова ніякого відношення до ЗСУ ніколи не мав)) Хіба лише для ЗМІ 😉

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.