В Южному на цьому тижні видаватимуть грошову допомогу ВПО, але за умови

Информ-панорама

В середу, 5 квітня, о 10:00 в приміщенні спорткомплексу «Олімп» (перший поверх) можна буде оформити видачу фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які евакуювались з окупованих територій чи зон активних бойових дій. При собі треба мати оригінали документів на себе і членів сім’ї. Про це повідомили в управлінні соціальної політики міськради, передає вайбер-спільнота «Екстренні Южного».

«В рамках співпраці Одеської районної військової адміністрації та благодійного фонду з реалізації проєкту «Багатоцільова грошова допомога для осіб, що постраждали від війни в Одеській області», який передбачає надання фінансової допомоги людям, що евакуювались з окупованих територій чи зон активних бойових дій, у розмірі 6 660 гривень на одну особу, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї (не більше чотирьох на родину) одноразово», – говориться в повідомленні.

Важливо! Право на виплати мають ті ВПО, які не отримували допомогу від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців. Допомога може бути надана родинам внутрішньо переміщених осіб, в яких є:

  • особи з інвалідністю 1 або 2 групи;
  • особи з інвалідністю з дитинства 1 або 2 групи;
  • діти з інвалідністю до 18 років;
  • особи з обмеженими фізичними або психічними можливостями (інвалідність по факту але без наявності посвідчення по інвалідності, люди похилого віку 60+).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному на цьому тижні видаватимуть грошову допомогу ВПО, але за умови

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.