В Южному на 98-му році пішов з життя ветеран Другої світової війни Михайло Ємельянов

Информ-панорама

В неділю, 28 січня, зупинилося серце останнього портовика (був ветераном порту Південний), який був учасником бойових дій Другої світової війни Михайла Федоровича Ємельянова. Йому було 98 років. Прощання з ветераном відбудеться в середу, 31 січня, об 11:00 в Свято-Введенському храмі. Незважаючи на поважний вік і все, що довелося пережити у своєму житті, Михайло Федорович завжди залишався веселою та життєрадісною людиною, до останнього писав вірші та полюбляв співати пісень, був дуже гостинним, 2 січня, відзначаючи свій День народження, як завжди з радістю приймав гостей. Його життєве кредо було таким: «Головне ніколи не падати духом і не старіти серцем».

Михайло Ємельянов народився в 1926 році в селі Аристовка Ульянівської області. Його дитинство пройшло на березі Волги. Восени 1943-го його 17-річного призвали до складу Чорноморського військово-морського флоту, де і пройшла його служба до кінця війни. На своєму бойовому шляху Михайло Федорович був одним із безпосередніх учасників визволення міста Миколаїв. За участь у військовій операції у складі особливої групи зв’язку він був нагороджений медаллю «За бойові заслуги».

Фото: пресслужба порту Південний.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному на 98-му році пішов з життя ветеран Другої світової війни Михайло Ємельянов

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.