В Южному для старшокласників провели профорієнтаційні заходи

Информ-панорама

В Южненському відділі обласної філії Одеського центру зайнятості 12 січня пройшли заходи з профорієнтації для школярів. Старшокласникам Ліцею №3 (Авторська школа Гузика) спеціалісти презентували послуги для учнівської молоді. Вони ознайомились із затребуваними професіями, вимогами, перспективами працевлаштування та склали алгоритм успішного вибору діяльності.

«Молодь із зацікавленням шукала відповіді на запитання: що я можу? що хочу? хто потрібен? Здійснили короткий екскурс в історію та спрогнозували попит на майбутнє, познайомились з новітніми професіями, визначили перспективні галузі для здобуття освіти та працевлаштування, такі як: будівництво, ІТ-сфера, агробізнес, сфера обслуговування, соціальні професії, тощо. Також ознайомились з можливостями навчання в Одеському центрі ПТО ДСЗ», – говориться в повідомленні.

В результаті заходу відбувся зворотний зв’язок, були отримані заявки на індивідуальне профдіагностичне консультування із застосуванням декількох методик та запрошення до зустрічі з батьками. Про це повідомили в обласній філії Одеського центру зайнятості.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному для старшокласників провели профорієнтаційні заходи

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.