В Южному для шукачів роботи проводять стажування з подальшим працевлаштуванням

Информ-панорама

В службі зайнятості інформують, що за період професійного навчання на підприємстві претенденти на посади зможуть адаптуватися до коллективу та набути необхідні навички. Оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Тож, стажування – це один з шляхів для успішного працевлаштування для шукача роботи і укомплектування вакансії – для роботодавця. 

Як приклад, фізична особа-підприємець Борис Тофан та спеціалісти служби зайнятості Южного підписали договір про стажування з подальшим працевлаштуванням на посаду продавця-консультанта Лариси Селюх, внутрішньо переміщеної особи. Підприємець організував здобуття практичних умінь та навичок безпосередньо в магазині автотоварів та запчастин.

Борис Тофан: «Лариса швидко вивчила асортимент товару, ознайомилась з новими нормативно-правовими актами, що регулюють організацію торгівлі, брала участь у прийманні товару, мерчандайзингу, інвентаризації, оволоділа навичками роботи з касовим апаратом. Вона приступає до роботи, я впевнений в її силах і компетенції».

З питань підбору персоналу та організації стажування у роботодавця з подальшим працевлаштуванням звертайтесь до Южненського відділу обласної філії Одеського центру зайнятості за адресою: м. Южне, вулиця Шевченка, 6  або за номером телефону: 068-885-32-27.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному для шукачів роботи проводять стажування з подальшим працевлаштуванням

  1. Оу, Борис Иваныч выбрался из “чайной” и таки сделал волевое решение. А что ж с Инночкой то сталось? Уровень хамства резко упадет теперь, не порядок. Самое главное, вот вы прекрасно знаете что вам нужно, например фильтр какой нибудь, но них@ра, вас спросят “а на какой автомобиль?” и вы ответите и пойдете гулять дальше, потому что ответ у нас ничего на такую машину нет ( то что оно подходит то ж только вы знаете)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.